Hakkımızda

Altınbaret Ltd. Şti., iş ortamınızda var olan tehlikeleri bertaraf ederek risklerin minimize edilmesiyle çalışanlarınızı iş kazalarından, meslek hastalıklarından koruyan iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları ve kişisel koruyucu donanımlar ile ilgili hizmet veren bir kuruluştur.

Konya’nın iş güvenliği uzmanları tarafından kurulan ilk ve tek İş Sağlığı Ve Güvenliği markası olan Altınbaret Ltd. Şti, 2014 yılında siz değerli müşterileri ile buluşmuştur.

İş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının toptan ve perakende satışını gerçekleştiren Altınbaret Ltd. Şti, sahip olduğu hizmet anlayışıyla, iş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterileri için ürün danışmanlığı ve iş yerinde keşif gibi pek çok farklı konuda rehberlik ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Üretim güvenliğini temin ederek, zamanın ve kişisel performansın da maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlayan ürünler ile maksimum düzeyde hizmet vermek ve müşterilerimizin en doğru ürüne, en uygun şartlarda ulaşmasını sağlamak.

Bilinçsiz ve kontrolsüzce yapılan satın almalar, maliyet, zaman ve güvenlik gibi konular kimi zaman hayati olabilecek kayıplara yol açabilir.

Altın baret olarak bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek amacıyla eğitim ve danışmanlık prensibiyle hizmet veriyoruz.

Keşif hizmeti: kişisel koruyucu donanım, uyarı ikaz levhaları ve iş ekipmanları gibi yasal yükümlülükler açısından işletmenizde yerine getirilmesi gereken temel malzemeleri belirliyoruz.

Zimmet tutanağı: tüm malzemeleri çalışanlarınıza teslim ettiğinizi ispat eden, yasal olarak hazırlanmış zimmet tutanağını ücretsiz olarak veriyoruz

Eğitim ve danışmanlık: kişisel koruyucu donanımların, nerede, nasıl ve ne için kullanılacağı gibi hayati önem taşıyan konularda çalışanlarınıza eğitimler verip, tutanakları hazırlıyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeyle, iş sağlığı ve güvenliği hususunda iş kazalarını engelleyerek çalışanların ve işyerlerinin maddi manevi kayıplarının önüne geçmek