3M 6503 HIZLI AÇILABİLİNİR 6500 SERİSİ YARIM YÜZ MASKE (BÜYÜK BOY)

Bağlantı Tipi

Bayonet

Birincil Malzeme

Silikon

Boyut

L

Facepiece Type

Yarım Yüz Maskesi

Gaz ve Buhar Koruma Tipi

Hydrogen Fluoride, Mercury Vapor or Chlorine, Organik Buhar, Organic Vapor/Acid Gas/Ammonia/Methylamine/Formaldehyde

NPVI Mktg

Evet

Önerilen Sektör

Yapı, Design & Construction, Facility Sanitation, Food Processing, Food Safety, Heavy Infrastructure, Industrial Maintenance, İmalat, Denizcilik, Metal Production & Fabrication, Madencilik, Petrol ve Gaz, Farmasötik, Ulaştırma

Özellikler

4 nokta STD

Standartlar/Onaylar

EN 140:1998

Tesisat Tipi

6 point

Ürün Serisi

6500 Series

Ürün Tipi

Half Face Mask

Ürün Kodu: 
3M 6503
Marka: 
  • Silikon Yüz Koruması - Hem yumuşak hem de sıkı bir yüz koruyucu ile konfor ve güven sağlar. Dirençli silikon materyal sayesinde daha uzun ürün ömrü. Sıcak ortamlarda bile şekli bozulmaz. Hafif.

  • Ayarlanabilir Baş Kayışı Takımı - Üç boya ayarlanabilir baş desteği ile tam uyum ve konfor. Dayanıklı kayış bantları.

  • 3M™ Bayonet Bağlantısı - Birçok 3M™ gaz, buhar ve partikül filtresi ile uyumlu, esnek bayonet sistemi.

  • 3M™ Cool Flow™ Soluk Verme Ventili - Isı ve nemin azaltılması ile daha fazla konfor. Daha az solunum direnci, solumayı kolaylaştırır.

  • Enjeksiyonla şekillendirilmiş, Düşük Profilli Tasarım - Minimum parça ve girinti olması sayesinde basit temizleme ve bakım. Geniş görüş açısı sağlayan gelişmiş yarım yüz maskesi tasarımı 3M™ kaynak/taşlama vizörleri ile uyumluluk.

  • Ventil Kapağı Tasarımı - Verilen nefesin ve nemin aşağı yönlendirilmesini sağlar. Kolay pozitif basınç sızdırmazlık kontrolü.

3M™ 6500 Serisi Tekrar Kullanılabilir Yarım Yüz Maskeleri, zorlu ve kirli çalışma ortamları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Hem veriminizi hem de korumanızı artırın - 6500 Serisi konfor, dayanıklılık ve tutarlılığı, sıkı, hafif dokulu silikon yüz koruyucu ve güçlü bir gövde konstrüksiyonu ile birleştirir.